REEGLID

Pallipesa reeglid

 1. Mängumaa on vanusele 0-10 aastat.
 2. Mängumaal viibivad lapsed on lapsevanema vm saatja vastutusel, kuid alati on kohal töötaja, kes suunab ja abistab vajadusel. Kuni 4-aastasted lapsed on mängumaal ainult koos täiskasvanud saatjaga.
 3. Lapsevanem vm saatja on kohustatud jälgima oma lapse tegevust. Meie armsas Pallipesas ei kakelda, trügita ega lõhuta mänguasju või rekvisiite. Mängumaa töötajal on õigus nõuda tahtlikult lõhutud mänguasjade väljamaksmist.
 4. Toidu ja joogiga on mängumaale sisenemine keelatud, v.a. imiku- ja sünnipäevatoidud. Saalis ei liiguta ringi joogi ja söögiga – kasutage ettenähtud ala!
 5. Välisjalanõudes, ülariietes ja vankriga on mängumaal viibimine keelatud. Kasutage meie garderoobi. MÄNGUMAAL SOKID KOHUSTUSLIKUD (paljajalu, k.a. suvel, pole lubatud). OLGEM HOOLIVAD!
 6. Mängumaa ei vastuta klientide kahjustatud, kadunud ega varastatud asjade eest. Mängumaale maha jäetud asjad hoiame alles 3 kuud ja siis anname riided jm heategevusse.
 7. Administraatoril on õigus last mitte vastu võtta, kui laps on silmnähtavalt haige ning seetõttu võib ohustada teiste laste tervist.
 8. Mängumaa töötajad ei vastuta õnnetuste eest v.a. juhtumid, mis on tingitud mänguvarustuse rikke tõttu. Kõik eritellimusel valmistatud Pallipesa atraktsioonid on läbinud kontrolli ja vastavad Euroopa standarditele EN1176 ja EN1177.
 9. Alkoholi tarbimine ja alkoholijoobes mängumaa territooriumil viibimine on rangelt keelatud.
 10. Mängumaal on õigus keelduda teenindamast inimesi, kes ei järgi meie sisekorra reegleid või tahtlikult rikuvad mänguasju ja tülitavad teisi mängijaid.
 11. Oodatud on lõbusad ja heatujulised külalised!

Lustlikke elamusi Pallipesas!

 

Sünnipäeva reegleid loe siit