REEGLID

Pallipesa kodukord

 1. Mängumaa on vanusele 0-10 aastat.
 2. Pileti ostmisega või sünnipäeva broneerimisega kinnitate, et olete tutvunud Pallipesa kodukorra ning atraktsioonide kasutamise reeglitega (kodulehel/ kassa juures).
 3. Kuni 4-aastasted lapsed on mängumaal ainult koos täiskasvanud saatjaga. Samuti peab olema täiskasvanud saatja ka igas vanuses puudega lapsele. 
 4. Me ei paku lastehoiu teenust. Kui üle 4-aastane laps jäetakse üksi mängumaale, peab vanem eelnevalt veenduma, et laps saab iseseisvalt hakkama, oskab mängida heatahtlikult, peab kinni Pallipesa kodukorrast ning mõistab atraktsioonide kasutamise reegleid (näiteks, beebialal ei tohi viibida üle 36-kuused lapsed).
 5. Alati on kohal administraator, kelle poole saab küsimuste või murede korral pöörduda.
 6. Meie armsas Pallipesas ei kakelda, trügita ega lõhuta mänguasju või rekvisiite. Mängumaa töötajal on õigus nõuda tahtlikult lõhutud mänguasjade väljamaksmist.
 7. Toidu ja joogiga on mängumaale sisenemine keelatud, v.a. imiku- ja sünnipäevatoidud. Saalis ei liiguta ringi joogi ja söögiga – kasutage ettenähtud ala!
 8. Välisjalanõudes, ülariietes ja vankriga on mängumaal viibimine keelatud. Kasutage meie garderoobi. HÜGIEENINÕUETE KOHASELT MÄNGUMAAL KÕIKIDELE SOKID KOHUSTUSLIKUD (paljajalu, k.a. suvel, pole lubatud). OLGEM HOOLIVAD!
 9. Mängumaa ei vastuta klientide kahjustatud, kadunud ega varastatud asjade eest. Mängumaale maha jäetud asjad hoiame alles 3 kuud ja siis anname riided jm heategevusse.
 10. Mängumaal jooksmine ei ole lubatud.
 11. Administraatoril on õigus last mitte vastu võtta, kui laps on silmnähtavalt haige ning seetõttu võib ohustada teiste laste tervist.
 12. Alkoholi tarbimine ja alkoholijoobes mängumaa territooriumil viibimine on rangelt keelatud.
 13. Mängumaal on õigus keelduda teenindamast inimesi, kes ei järgi meie kodukorra reegleid või tahtlikult rikuvad mänguasju ja tülitavad teisi külastajaid. 
 14. Mängumaa ei vastuta õnnetuste eest, mis on tingitud mängutoa või atraktsioonide kasutamise reeglite eiramisest.
 15. Oodatud on lõbusad ja heatujulised külalised!

Lustlikke elamusi Pallipesas!

 

RONILA KASUTAMISE REEGLID

** ALATES VANUSEST 3+

** ATRAKTSIOONIDELE ESEMETE (PALLID, MÄNGUASJAD JNE) TOOMINE KEELATUD!

** TOIDU (K.A. NÄTS) JA JOOGIGA ATRAKTSIOONIDELE EI MINDA.

** MITTE RIPPUDA JA RONIDA KAITSEVÕRKUDEL NING KAITSEVÕRKE KATVATEL PEHMENDUSTEL!

** LIUMÄED ON AINULT ISTUVAS ASENDIS (JALAD EES) ALLA LASKMISEKS. LIUMÄE RAJAL LASEB KORRAGA ALLA AINULT ÜKS LAPS. OOTA, KUI LASKJA ON ALT ÄRA LÄINUD JA ALLES SIIS SÕIDA ISE. ÜLESSE MINEK AINULT ETTEANTUD KOHAST (TREPPIDEST)!

** LIUMÄEL RONIMINE VÕI SEISMINE OHTLIK!

** RONIMISKESKUSES MÄNGIME RAHULIKULT JA EI TORMA. ARVESTAD ENDA EES OLIJAGA.

** JUHUL KUI KÜLASTAJA EI PEA KINNI PALLIPESA REEGLITEST JA OHUTUSNÕUETEST VÕI KÄITUB TEISTE LASTE SUHTES AGRESSIIVSELT JA HÄIRIVALT VÕI OHUSTAB OMA KÄITUMISEGA TEISI, ON TÖÖTAJAL ÕIGUS KEELATA TAL LIGIPÄÄS MÄNGUMAALE.

 

 

BATUUDI KASUTAMISE REEGLID

** ALATES VANUSEST 3+

** MAKSIMAALSELT 1 LAPS BATUUDI KOHTA!

** HÜPPAMA MINNES ÄRA JÄTA ASJU (TELEFONID, VÕTMED JMS) TASKUSSE EGA TOO KAASA MÄNGUASJU, PALLE JT ESEMEID. KEELATUD KASUTADA BATUUTI RIIETES, MILLEL ON VÄLJAULATUVAD METALLOSAD (SUURED LUKUD, NEEDID JA PANDLAD). ESEMED VÕIVAD KAHJUSTADA BATUUTI VÕI HÜPPAJAT ENNAST. VAJADUSEL ANNA TELEFON VM HOIULE.

** BATUUT ON HÜPPAMISEKS, MITTE ISTUMISEKS VÕI LAMAMISEKS. PUHKAMISEKS VABASTA BATUUT JA KASUTA SELLEKS ETTE NÄHTUD PINKE SAALIS.

** TOIDU (K.A. NÄTS) JA JOOGIGA ATRAKTSIOONIDELE EI MINDA.

** MITTE RIPPUDA JA RONIDA KAITSEVÕRKUDEL NING KAITSEVÕRKE KATVATEL PEHMENDUSTEL!

** PALJAJALU HÜPPMINE KEELATUD. HÜGIEENINÕUETE KOHASELT KANNAME MÄNGUMAAL SOKKE.

** BATUUDIL HÜPATES ÄRA HINDA OMA VÕIMEID ÜLE. SALTODE TEGEMINE POLE LUBATUD.

** JUHUL KUI KÜLASTAJA EI PEA KINNI PALLIPESA REEGLITEST JA OHUTUSNÕUETEST VÕI KÄITUB TEISTE LASTE SUHTES AGRESSIIVSELT JA HÄIRIVALT VÕI OHUSTAB OMA KÄITUMISEGA TEISI, ON TÖÖTAJAL ÕIGUS KEELATA TAL LIGIPÄÄS MÄNGUMAALE.

Sünnipäeva reegleid loe siit